Cenas

Programmas standartvarianta cena ar tiešās piekļuves datu bāzi (DBF formāta tabulām) - EUR600+PVN. Šo risinājuma variantu lietotājs pats var uzreiz iedarbināt un pilntiesīgi ar to strādāt gan uz viena datora, gan datortīklā daudzlietotāju režīmā. Lietotāju skaits nav ierobežots. Tā kā izstrādātāju klātbūtne programmas darbināšanas uzsākšanai produkcijas vidē nav vajadzīga, varam piedāvāt ļoti pieņemamu cenu, kas ietver arī 12 mēnešu autoruzraudzību.

Programmas standartvarianta cena ar Microsoft SQL Server datu bāzi - EUR1200+PVN. Šo risinājuma variantu lietotājs pats var uzreiz iedarbināt un pilntiesīgi ar to strādāt gan uz viena datora, gan datortīklā daudzlietotāju režīmā. Lietotāju skaits nav ierobežots. Šī varianta ieviešanai nepieciešama izstrādātāju klātbūtne un cenā iekļautas ALS licences 20 lietotājiem, kā arī 12 mēnešu autoruzraudzība .

Citu veicamo papildinājumu apjoms tiek novērtēts cilvēkstundās un tās izmaksas ir EUR45/cilv.st + PVN Piemēram, jauna reģistra pievienošanas darba apjoms ir 4-8 cilv.stundas.